Zakład Automatyki Przemysłowej

Zasady współpracy

Firma Zakład Automatyki Przemysłowej Mariusz Wróbel wspiera swoich klientów przez cały okres użytkowania zakupionych produktów. Udzielamy 12 miesięcznej gwarancji oraz świadczymy serwis i wsparcie techniczne w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Prezentowane na naszej stronie maszyny i urządzenia stanowią część naszej oferty handlowej. Prosimy o kontakt w celu uszczegółowienia potrzeb i przygotowania oferty handlowej.

Ceny prezentowanych urządzeń nie stanowią oferty handlowej. Oferta handlowa to przygotowany po uzgodnieniach i adresowany do konkretnego kontrahenta dokument o nazwie “Oferta Handlowa”. Dokument taki zawiera nazwę kontrahenta , listę oferowanych maszyn i urządzeń , ceny netto i brutto, zasady i terminy płatności i dostawy oraz datę ważności oferty.

Oferujemy wsparcie w zakresie wdrożenia technologii montażu SMT. Wsparcie polega na przeprowadzeniu szkoleń w siedzibie firmy Zakład Automatyki Przemysłowej Mariusz Wróbel w Żarach lub siedzibie firmy klienta. Szkolenia dotyczą obsługi zakupionych maszyn i urządzeń oraz całego procesu montażu w technologii SMT. Czas szkolenia i jego zakres jest ustalany indywidualnie i dopasowany do potrzeb klienta.